ПЕРЕВАГИ SUNRAY

Експерт у вирішенні різноманітних завдань!

Спроектований на базі гібридного шасі, кузов Sunray має три види колісної бази: коротку, довгу із звисом та довгу із подовженим звисом.

Окрім цього, фургон пропонується в конфігурації із різною висотою кузова: низькою, середньою та високою.

Пропонуючи різноманіття стилів кузова та висоти даху, Sunray легко адаптується до Ваших вимог. З варіацією кількості місць від 1 до 18, об’ємом вантажного простору від 7,5 м3 до 12 м3 і оптимальною вантажопідйомністю, Sunray готовий до практично будь-якого транспортного виклику.

КОНФІГУРАЦІЯ SUNRAY

Sunray – це автомобіль, який піклується про водія та пасажирів. Конфігурація, орієнтована на людину, включає в себе інтегрований важіль перемикання передач та систему сидінь, що побудовані із врахуванням всіх ергономічних вимог. За допомогою передньої і задньої незалежної системи кондиціонування Ви будете відчувати себе комфортно при будь-яких зовнішніх погодних умовах.

ІДЕАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ

Sunray оснащується 1.9-літровим CTI дизельним двигуном, високоефективним 2.7-літровим CTI дизельним двигуном, 2.0T + бензиновим двигуном та іншими варіантами живлення.

У поєднанні з технологією Common rail та EFI, двигуни характеризуються високою надійністю та простотою в обслуговуванні.

РІЗНІ РОЗМІРИ

БЕЗПЕКА SUNRAY

Тривимірна безпека

Високоміцна конструкція кузова, ABS + EBD від BOSCH 8.0, X-подібна система гальмування, вигнуте тримірне зовнішнє дзеркало заднього виду без сліпих зон, антибликове внутрішнє дзеркало заднього виду гарантують безпечне керування в найбільш непередбачуваних ситуаціях.

Високоміцний кузов

Завдяки конструкції несучої рами високої жорсткості, високоміцній сталі та стереоскопічній композитній структурі кузов Sunray здатен витримувати високі навантаження і протистояти скручуванню.

Реверсивний радар

Реверсивний радар допомагає визначити відстань між Вашим автомобілем та перешкодами позаду, що значно полегшує паркування.

ІНТЕР'ЄР SUNRAY

Зручні першокласні місця, автономний кондиціонер, великий багажний простір – Sunray перевершує очікування від фургонів у цьому класі завдяки інноваційним та продуманим функціям.

Шкіряна оббивка керма, центральний важіль перемикання передач, проста та елегантна панель приладів, зручна компоновка функцій та зручне управління перемикачем створюють комфортний досвід водіння на рівні легкового автомобіля.

Широкі зручні сидіння та регульовані спинки забезпечують високий рівень комфорту пасажирам, а віконні шторки, ефективно захищаючи салон від яскравих сонячних променів, створюють приватну атмосферу автомобіля. Завдяки триточковим ременям безпеки Ви можете бути впевнені, що Ваші пасажири в безпеці.

Швидке охолодження та нагрівання повітря в салоні Sunray досягається за допомогою повітряних дефлекторів. Незалежно від зовнішніх погодних умов Ви будете відчувати себе комфортно та затишно під час водіння.

ЕКСТЕР'ЄР SUNRAY

Відмінний дизайн

В той час коли дизайн мультифункціонального фургона JAC був спроектований і розроблений в італійському центрі дизайну JAC в Турині, інтер’єр автомобіля був створений в японському центрі дизайну в Токіо. При створенні нового образу автомобіля експерти орієнтувалися на провідні європейські взірці.

Виразний дизайн фронтальної частини Sunray характеризується ультра-низьким коефіцієнтом опору та відображає динамічний і заповзятливий зовнішній вигляд фургона, який довершує тонка лінія головної оптики та передніх протитуманних фар.

Бічні вікна мають особливу та гарну форму, що знижує опір і шум вітру, а також забезпечує широкий огляд. Виразні подвійні галогенні фари головного світла, які стилізовані під «око орла», демонструють хоробрий дух автомобіля, а також забезпечують відмінну видимість для безпечного керування в туманний день. При цьому вони потребують простого та недорогого технічного обслуговування.

ГАЛЕРЕЯ JAC MOTORS

JAC Полтава

вул. Київське шосе, 21 а

+38 (0532) 64-93-01
avtosalon@jac.poltava.ua

JAC Кременчук

вул. Київська, 66

+38 (0532) 64-93-01
avtosalon@jac.poltava.ua