ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ

Компанія China Anhui Jianghuai Automobile Co., Ltd (JAC Motors), існує на автомобільному ринку з 1964 року. JAC Motors — це комплексна автомобілебудівна компанія, що спеціалізується на випуску легкових автомобілів, легкого комерційного транспорту, вантажівок і автобусів. Річний обсяг виробництва автомобілів, що випускаються компанією JAC Motors складає більше 700,000 одиниць, а річний обсяг виробництва двигунів становить більше 500,000. ТМ JAC – бренд номер один серед найбільших виробників Китаю. Компанія JAC Motors володіє найбільшим науково-дослідним центром в Хафее. У 2005 році компанія створила першу зарубіжну дослідний центр в Турині (Італія), а в жовтні 2006 року відбулося відкриття другого закордонного науково-дослідного центру в Токіо (Японія).

ВИСОКА ЯКІСТЬ АВТОМОБІЛІВ

Компанія була нагороджена званням «Рекомендований бренд для експорту», «Найбільш конкурентоспроможний бренд на ринку», «Національний знак якості», нагородою Китайської Торгової Палати з імпорту та експорту машин та електронної продукції, Міністерства торгівлі, Центрального управлінням контролю якості, Санітарно-епідеміологічної станції КНР. Так само Китайська Асоціація Якості відзначила продукцію компанії JAC Motors, що досягла якості світового рівня. У 2012 році автомобілебудівна компанія JAC Motors реалізувала близько 470 000 одиниць всієї продукції, з якої понад 50 000 одиниць пішли на експорт. Двигуни компанії, входять в «ТОП 10 двигунів вироблених в Китаї» на протязі 4 років (с 2009 по 2012 рр.). Протягом 11 років JAC Motors була експортною компанією номер один у Китаї. По всьому світу розташовано понад 100 закордонних 4S автосалонів і 19 KD заводів! Основний слоган компанії: Кращий продукт, кращий світ! Якість — основа розвитку!

СУЧАСНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЦЕНТР JAC

Компанія JAC Motors інвестувала понад ста мільйонів доларів США в створення міжнародного науково-дослідного центру, що займає більше 50 000 м2. Науково — дослідний центр працює у напрямку легкових автомобілів, вантажних автомобілів, має власну дизайн студію тощо.

JAC Motors вже отримала понад 821 винахідницьких патенти і успішно реалізувала їх у національних проектах. Додатково 44 науково – дослідні проекти були включені в національні та регіональні науково-технічні проекти і більше 55 виробничих технологій використовуються на національному рівні.

Науково — дослідний центр складається з Італійського центру у м. Турін, створеного на базі JAC International в 2005 році, Японського центру у м. Токіо, створеного в 2006 році, внутрішнього виробництва, навчального і дослідницького центрів, департаменту з розвитку продукції тощо.

СИСТЕМА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ВИРОБНИЦТВА

Протягом останніх років JAC Motors впроваджує «п’ятирівневу» систему якості виробництва автомобілів згідно міжнародних стандартів

На сучасному етапі компанія продовжує розвивати міжнародну систему якості та всебічно підвищувати рівень управління якістю на виробництві. JAC Motors забезпечує ефективне впровадження стандартів управління якістю, використовуючи науковий підхід і вдосконалюючи тестування обладнання та методів виробництва, тим самим гарантуючи, що продукція ТМ JAC досягає якості світового рівня.

Компанія JAC Motors зміцнила корпоративну культуру та впровадила ідею якості менеджменту, «підкреслюючи якість виконання» поставлених завдань. Щоб забезпечити якісний рівень просуання продукції, працівники компанії всього світу дотримуються центральної ідеології «якість обслуговування є основою виживання та розвитку на автомобільному ринку «.

Салон JAC

Ми любимо те чим займаємось

Кредит

Кращі умови кредиту та лізингу

Тест Драйв

Запишіться вже сьогодні!

JAC Полтава

вул. Київське шосе, 21 а

+38 (0532) 64-93-01
avtosalon@jac.poltava.ua

JAC Кременчук

вул. Київська, 66

+38 (0532) 64-93-01
avtosalon@jac.poltava.ua